İade Koşulları

İade koşulları kapsamında, siparişiniz elinize ulaştıktan 7 gün sonrasına kadar iade edilebilir. İade edilecek ürünlerin kargoda hasar görmeyecek şekilde gönderilmesi gerekmektedir.İadeler mutlaka orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın arkasında "iade nedeni" bölümünü doldurarak, fatura ürün üzerinde yollanmalıdır.

Teslim alındıktan sonra hasar bildirimi yapılan ürünlerin iadesi için kargo firmasından tutanak formu doldurulması gerekmektedir. İadesi gerçekleştirilen ürünlerin iade bedeli 15 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz şekilde gerçekleşir. Bankanız veya ilgili ödeme kuruluşunun ödemeyi hesabınıza/kartınıza tanımlama süresi 3 iş gününü bulabilmektedir. Satın alınan ürünleri iade etme durumunda, kargo firmasının taşıma ücreti, yine kargo firmasının sağladığı hizmete ait olmasından dolayı, iade sağlayan tarafa aittir. Bahsi geçen taşıma ücreti iki yönlü taşıma ücreti olarak (Geliş ve gidiş) iade bedelinden düşülebilir veya iade sağlayan tarafca karşılanmalıdır.

İade kargolar için, adresinize kurye çağırarak veya ürünleri kargo firmasına götürerek teslim etmeniz gerekmektedir. Tarafımızın adresinize kurye gönderme veya ürünleri herhangi bir yol ile adresinizden aldırma yükümlülüğü yoktur. Kargo firmasına ürünleri teslim etme sorumluluğu alıcıya aittir.

Değişim Koşulları

Alıcıya ulaştığında hasar görmüş ürünlerin değişiminde kargo tutanağı gereklidir. Bu maddenin sağlanması halinde, alıcı taraf herhangi bir kargo ücreti ödemeden, değişim işlemi gerçekleşecektir.

Değişim ürünleri mutlaka orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte tarafımıza gönderilmelidir. Değişim olacak ürünlerin kargoda hasar görmeyecek şekilde gönderilmesi gerekmektedir.Tarafınıza ulaşan demonte ürünlerde bir sorun görüyor iseniz, kesinlikle montajlamadan önce tarafımıza ulaşınız.

Değişim sırasında farklı bir ürünün arasında oluşabilecek fiyat farkları değişim işlemi başlangıcında tarafımızca havale yolu ile alınmaktadır. Alıcıya ait ödenecek farklar, değişimin tamamlanmasının ardından 7 iş günü içerisinde gerçekleşir. Bankanız veya ilgili ödeme kuruluşunun ödemeyi hesabınıza/kartınıza tanımlama süresi 3 iş gününü bulabilmektedir.

Değişim işleminin gerçekleştirilebilmesi için ürünlerin çağrı merkezimizden alacağınız anlaşma kodu ile kargo'ya teslim edilmesi gerekmektedir, bunun haricinde anlaşma kodu olmadan veya başka bir kargo firması ile gönderilmiş ürünler tarafımızca kabul edilmez ve değişim yapılmaz.

Değişim kargoları için, ürünleri kargo firmasına teslim etmeniz gerekmektedir. Tarafımızın adresinize kurye gönderme veya ürünleri herhangi bir yol ile adresinizden alma yükümlülüğü yoktur. Kargo firmasına ürünleri teslim etme sorumluluğu alıcıya aittir.

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı?
Bunun yerine giriş yap Veya Şifreyi yenile